Zemgales MVC
Bauska, Slimnīcas 4, LV-3901 Atrašanās vieta kartē
Pieraksts reģistratūrā: 639 21356 mob.27835485
E-pasts:pieraksts@zemgalesmvc.lv

Jaunumi

Cenrādis

Par mums
SpeciālistiVēsture

Jautājumi

Saites

Publiskojamā informācija

Ja ļoti sāp

E-pakalpojumi

Iepirkumi

Zemgales mutes veselības centra SIA vēsture

Bauskā Mutes veselības centrs darbojas no 1996.gada. Šo gadu laikā centrs audzis gan darba, vietu gan speciālistu skaita ziņā. Centrā strādā 11 zobārsti, 2 zobu higiēnisti. Pašreiz darbojas 4 kabineti. Slimnīcas ielā 4 ir 4 darba vietas. Pacientiem tiek piedāvāti zobārstniecības, zobu higiēnas, periodontologa, ortodonta, zobu ķirurga un protezēšanas maksas pakalpojumi pieaugušajiem un valsts apmaksāti zobārstniecības un zobu higiēnista pakalpojumi bērniem līdz 18 gadu vecumam. Pacientu pieņemšana notiek pēc iepriekšēja pieraksta.

Liels darbs veikts Bauskas pilsētas skolu zobārstniecības kabinetu iekārtošanā. Uzstādīta mūsdienīga zobārstniecības aparatūra, kabineti aprīkoti ar jaunām mēbelēm. Bauskas 1.vidusskolā un sākumskolā- 1darba vieta, Bauskas 2.vidusskolā – 1 darba vieta un Bauskas pilsētas pamatskolā -1 darba vieta. Speciālisti izmanto jaunākos materiālus un sniedz pakalpojumus atbilstoši noteiktajām higiēnas un sterilizācijas noteikumu prasībām. Visas MVC darba vietas ir sertificētas. Bauskas pilsētas organizētajiem bērniem iespējams zobārsta un zobu higiēnista pakalpojumus saņemt uz vietas – skolās. Tas atvieglo bērnu nokļūšanu pie speciālista bez iepriekšēja pieraksta. Uzsākot mācības skolā bērnu vecāki izpilda anketas, kurās norāda, kādus pakalpojumus ļauj veikt. Ar Bauskas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu darbinieku atbalstu un vecāku atļauju zobārstniecības pakalpojumus saņem arī šo iestāžu audzēkņi.

No 2007.gada līdz 2014.g. oktobrim SIA „Zemgales mutes veselības centrs” veic mutes veselības saglabāšanas un pieejamības izvērtēšanas organizatoriski metodisko darbu visā Zemgalē. Pēc 2014.g. šis metodiskais darbs tiek veikts Bauskas novadā. Tiek sastādīts grafiks un plānoti izbraukumi mobilajam zobārstniecības autobusam uz lauku teritoriju skolām, kur nav pieejami zobārstniecības pakalpojumi. MVC darbinieki daudz darījuši, lai nodrošinātu skolēniem kvalitatīvus profilaktiskos un ārstniecības pakalpojumus, savukārt, no vecākiem tiek gaidīta sapratne un atbalsts, lai bērniem zobārsts būtu nevis bieds, bet draugs. Veiksmīgi sadarbojoties varēsim priecāties par bērnu veselu un skaistu smaidu!

Zobārstniecības kabinetu adreses: SIA „Zemgales mutes veselības centrs” –Slimnīcas iela 4, Bauska Tālrunis: 63921356 Bauskas Valsts Ģimnāzija – Uzvaras iela 10, Bauska Bauskas 2.vidusskola – Dārza iela 9, Bauska Bauskas pilsētas pamatskola- Rīgas iela 32, Bauska

Nacionālā veselības dienesta informatīvais tālrunis 80001234
Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001
Neskaidrību un jautājumu gadījumā darba laikā var vērsties pie Zemgales MVC valdes locekles Mirdzas Lazdas

< SIA "Zemgales mutes veselības centrs" oficiālās e-adreses saziņas kanāls
Ceturtdiena, 25. jūlijs,2024
Jēkabs, Žaklīna
Zemgales MVC Privātuma politika Copyright Zemgales MVC 2023